Říjen

Říjen byl měsíc plný zábavy a tvoření. Ve školní tělocvičně jsme si s kamarády užili Velkou pardubickou, na kterou jsme si vyrobili papírové koně. Vyzkoušeli jsme si práci s keramickou hlínou, ze které jsme si vymodelovali podkovy. V rámci jablečného týdne jsme si připravili a společně pochutnali na salátu s jablíčky a mrkví. V podzimní dílně jsme si vyrobili z přírodnin Podzimníčka. Měsíc říjen jsme uzavřeli Halloweenem. V dílničce jsme si vyrobili netopýry, papírové dýně, duchy a na závěr si děti vydlabaly dýni.